Vyhýbej se svému nepříteli. Pokud
se mu nemůžeš vyhnout, chovej se
tak, aby se on příště vyhnul tobě.

Si-fu Tomáš Zapletal 
(4.toan)
zapletaltom@seznam.cz

2008

Leden:

Oddíl "Fire Dragon-Skalice" se stal jedním ze zakládajících oddílů občanského sdružení "Moravská federace Chan Shaolin Si".


Únor:

Organizace výukového semináře v oblasti sebeobrany, taktických dovedností a právního minima (trestní a přestupkový zákon) pro pracovnice Slezské diakonie (organizace poskytující sociální péči).


Březen:

Účast na exhibici bojových umění na 6. ZŠ ve F-M u příležitosti získání grantu z EU na výstavbu nové haly se zaměřením na bojová umění.


Červen:

Kynologický den" - exhibice Kung-Fu v rámci ukončení 2. ročníku akce "Malá policejní akademie" pod záštitou Národní protidrogové centrály ve spolupráci s Policií ČR, Městskou policií Frýdek-Místek a Magistrátem města F-M.


Srpen:

Soustředění pod záštitou Moravské federace CSSi ukončené páskováním na technické stupně.
    1. Tjie: M. Madaj
    2. Tjie: M. Zapletal | M. David
    4. Tjie: David Petrovič
    5. Tjie: Dejan Petrovič


Září:

Účast na exhibici bojových umění v rámci mistrovství ČR v Muay Thai tzv. "Bitva o Futurum" v Ostravě pod záštitou oddílu thajského boxu "Como-3 Gym".


Říjen:

Účast na prestižní exhibici bojových umění pod názvem "Slavnosti bojových umění 2008" konané v Ostravě. Jedná se o charitativní akci, jejíž výtěžek jde na konto vdov a sirotků po zemřelých příslušnících bezpečnostních sborů.

Oddíl má stálou členskou základnu cca 30 lidí (Skalický oddíl).

V kurzu bojových umění pro začátečníky ve spolupráci se střediskem volnočasových aktivit "Klíč" (dříve DDM) v letošním roce vychováváme cca 15 nových zájemců o bojová umění.